Publications Office of the EU
Suministro de bolsas plástico de diferentes tamaños que servirán para poder realizar la recogida de las papeleras y contenedores instalados en el municipio, así como la recogida de residuos de las pluviales. - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de bolsas plástico de diferentes tamaños que servirán para poder realizar la recogida de las papeleras y contenedores instalados en el municipio, así como la recogida de residuos de las pluviales.

  • Avaldatud
    14/05/2025
  • Tähtpäev
    11/06/2025
  • Pakkumuste avamine
    12/06/2025
  • Leping sõlmitud
    29/07/2025
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Gerencia Calviá 2000
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: ES532 Mallorca
Ärivaldkond (peamine CPV)
19640000 Polüeteenist jäätme- ja prügikotid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
553,640.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
2025-021
Kirjeldus

El objeto del contrato es el suministro de las bolsas de diferentes tamaños, utilizadas por Calvia 2000 para instalar en papeleras y contenedores del municipio para poder realizar la recogida de residuos. Las prestaciones técnicas y las obligaciones del contratista vienen determinadas en el Pliego Técnico.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=si6VF%2FYcLUsZDGvgaZEVxQ%3D%3D
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=si6VF%2FYcLUsZDGvgaZEVxQ%3D%3D
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
12/06/2025 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Precio.
Osakaal (protsentides, täpne) : 100
Hinnanguline väärtus
553,640.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: MOHEDA & RAÑAL, S.L.
Postiaadress:
Linn: CIEMPOZUELOS
Sihtnumber: 28350
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.