-
Avaldatud05/04/2024
-
Tähtpäev16/05/2024
-
Pakkumuste avamine16/05/2024
-
Leping sõlmitud06/06/2024
-
Täna31/08/2026
Utiliidid
- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode
- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti
„Reoveevõrgu laiendamine Flandria linnas ning Botosani maakonna Chitoveni ja Prisacani külades“
Eesmärgi „Flaami linna ning Botosani maakonna Chitoveni ja Prisacani külade olmereovee kanalisatsioonivõrgu laiendamine“ saavutamiseks tehakse ettepanek rajada reoveevõrk PVC-torudest ja monteeritavatest raudbetoonkaminatest. Kavandataval kanalisatsioonivõrgul on järgmised omadused: - põhi- ja sekundaarkanalisatsioonitorud - reoveepumbajaamad - pumbajaamadega seotud äravoolutorud Tööde kirjeldus on esitatud hankedokumentide tehnilises projektis. Sõlmitava lepingu hinnanguline maksumus ei sisalda projekti eelarves (üldhinnang) täpsustatud mitmesuguste ja ettenägematute kulude summat, mida saab vajaduse korral kasutada, muutes lepingut riigihangete seaduse nr 98/2016 artiklis 221 sätestatud tingimustel. Tööde teostamise kestus : 24 kalendrikuud; Tähelepanu: Hankija vastab kõigile selgitustaotlustele selgelt ja täielikult 18 päeva enne pakkumuste esitamise tähtaega vastavalt seaduse nr 98/2016 (mida on muudetud valitsuse erakorralise määrusega nr 45/2018) artiklis 161 sätestatud kohustusele. Päevade arv, mille jooksul võib küsida selgitusi enne pakkumuste/kandidaatide esitamise tähtaega: Kaksteist päeva. Hinnanguline koguväärtus: hinnanguline väärtus ilma käibemaksuta (ainult numbrites): 37,480,347,79 leud ilma käibemaksuta Valuuta: RON Liigitatud järgmiselt: peatükk. Põhiinvesteeringute kulud: 37 189 071,99 Rumeenia leud, v.a käibemaks Peatükk 5.1 Ehitusplatsi korraldus: 291 275,80 Rumeenia leud ilma käibemaksuta Sõlmitava lepingu hinnanguline maksumus ei sisalda projekti eelarves (üldhinnang) täpsustatud mitmesuguste ja ettenägematute kulude summat, millele on vajaduse korral võimalik juurde pääseda, muutes lepingut riigihangete seaduse nr 98/2016 artiklis 221 sätestatud tingimustel.
https://www.e-licitatie.ro
https://www.e-licitatie.ro
45232400 - Kanalisatsiooni ehitustööd
44100000 - Ehitusmaterjalid ja seonduvad tooted
45231000 - Torujuhtmete, side- ja elektriliinide ehitustööd
45233000 - Kiir- ja maanteede ehitus-, rajamis- ja pindamistööd
Postiaadress:
Linn: Rebra
Sihtnumber: 427240
Riik:
Ametlik nimi: CORNELL'S FLOOR S.R.L.
Postiaadress:
Linn: Ranghilesti
Sihtnumber: 717352
Riik:
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.