Publications Office of the EU
Tšehhi-Brno: Aknad - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšehhi-Brno: Aknad

  • Leping sõlmitud
    11/07/2022
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Diagnostický ústav Brno, středisko výchovné péče a základní škola, Brno, Hlinky 140
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: CZ072 Zlínský kraj
Hankija asukoht
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Ärivaldkond (peamine CPV)
44221100 Aknad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
98,379.00 CZK
Pakkumuse viitenumber
1421/2022
Kirjeldus

Výměna oken a vstupních dveří z nádvoří pracoviště SVP Kroměříž, Husovo nám. 229, Kroměříž.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
98,379.00 CZK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: SVĚT OKEN s.r.o.
Postiaadress: Jasenická 1254
Linn: Vsetín
Sihtnumber: 75501
Riik: CZE
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.