Publications Office of the EU
Saksamaa-Frankfurt Maini ääres: Täiskasvanukoolitus ja muud koolitusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Frankfurt Maini ääres: Täiskasvanukoolitus ja muud koolitusteenused

  • Avaldatud
    11/05/2022
  • Tähtpäev
    10/06/2022
  • Leping sõlmitud
    12/07/2022
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Bundesagentur für Arbeit Regionales Einkaufszentrum Südwest
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE Deutschland
Hankija asukoht
NUTS code: DE Deutschland
Ärivaldkond (peamine CPV)
80400000 Täiskasvanukoolitus ja muud koolitusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
0.01 EUR
Pakkumuse viitenumber
401-22-45ind-50035
Kirjeldus

Konzeption und Durchführung der individuellen Maßnahme Modulares Coaching Center (MCC) nach § 45 Abs. 1 S. 1 Nr. Drittes Sozialgesetzbuch (SGB III) für ca. 1.440 Teilnehmende im Bezirk des Regionalen Einkaufszentrums Südwest.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
http://www.evergabe-online.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Die Zuschlagskriterien und deren Gewichtung sind den Vergabeunterlagen zu entnehmen. Der Zuschlag wird auf das wirtschaftlichste Angebot erteilt. Grundlage dafür ist die Bewertung, ob und inwieweit das Angebot die in den Dateien A_Wertungshinweise.pdf und A_Bewertungsmatrix.pdf der Vergabeunterlagen vorgegebenen Zuschlagskriterien erfüllt. Das wirtschaftlichste Angebot bestimmt sich nach dem besten Preis-Leistungs-Verhältnis.
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
0.01 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: USS GmbH
Postiaadress: Neulandstr. 6
Linn: Sinsheim
Sihtnumber: 74889
Riik: DEU

Ametlik nimi: USS Personal GmbH
Postiaadress:
Linn: Sinsheim
Sihtnumber:
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.