Publications Office of the EU
Saksamaa-Halle (Saale): Raudtee-ehitusmaterjalid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Halle (Saale): Raudtee-ehitusmaterjalid

  • Avaldatud
    16/12/2022
  • Tähtpäev
    24/01/2023
  • Leping sõlmitud
    01/03/2023
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Hallesche Verkehrs-Aktiengesellschaft
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Hankija asukoht
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
34946100 Raudtee-ehitusmaterjalid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
209,529.40 EUR
Pakkumuse viitenumber
A 2022/37
Kirjeldus

Stadtbahnprogramm Halle (Saale), Vorhaben 2.2 - Mansfelder Straße West,
Objekt-Nr.: 10 10 15, Auftragsteil 06.04.01 Lieferleistungen gebogene Schienen
Lieferung der Gleisoberbaumaterialien wie gebogene Schienen und Spannbetonschwellen.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=489737
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
209,529.40 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: voestalpine Turnout Technology Germany GmbH
Postiaadress:
Linn: Butzbach
Sihtnumber:
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.