Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Pariis: Haridus- ja koolitusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Pariis: Haridus- ja koolitusteenused

  • Avaldatud
    04/06/2021
  • Tähtpäev
    05/07/2021
  • Pakkumuste avamine
    05/07/2021
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Ministère de la justice et des libérté
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FR France
Hankija asukoht
NUTS code: FR France
Ärivaldkond (peamine CPV)
80000000 Haridus- ja koolitusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
180,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
AP0207202101
Kirjeldus

Le présent accord-cadre a pour objet la formation de membres de jury de concours et d'examens professionnels sur l'ensemble du territoire national pour le Ministère de la justice.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
http://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=768326&orgAcronyme=d3f
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
05/07/2021 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
180,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.