Publications Office of the EU
Saksamaa-Bad Homburg: Ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Bad Homburg: Ehitustööd

  • Avaldatud
    01/03/2023
  • Tähtpäev
    03/04/2023
  • Pakkumuste avamine
    03/04/2023
  • Leping sõlmitud
    09/05/2023
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Deutsches Jugendherbergswerk
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Hankija asukoht
NUTS code: DE718 Hochtaunuskreis
Ärivaldkond (peamine CPV)
45000000 Ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,520,533.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,482,610.50 EUR
Pakkumuse viitenumber
23-04-03-1000
Kirjeldus

Das Deutsche Jugendherbergswerk (Landesverband Hessen e. V.) beabsichtigt die bestehende Jugendherberge vollständig und komplett abzubrechen. Ein Neubau der Jugendherberge soll bis ca. August 2025 fertiggestellt sein.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YJV6FJR
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
03/04/2023 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
2,520,533.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
2,482,610.50 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Fritz Meyer GmbH
Postiaadress: Schlossplatz 1a
Linn: Altenkirchen
Sihtnumber: 57610
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.