Publications Office of the EU
Hispaania-Santiago de Compostela: Mööbel - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Santiago de Compostela: Mööbel

  • Avaldatud
    07/06/2021
  • Tähtpäev
    02/08/2021
  • Leping sõlmitud
    20/12/2021
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
SERGAS. Servicio Gallego de Salud
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES11 Galicia
Hankija asukoht
NUTS code: ES11 Galicia
Ärivaldkond (peamine CPV)
39100000 Mööbel
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
687,985.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
364,343.94 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
4
Pakkumuse viitenumber
AB-SER2-21-007
Kirjeldus

Suministro de mobiliario de oficina con destino a diversos Centros Sanitarios del Servicio Gallego de Salud.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Servicio Gallego de Salud (Sergas)
Riiklik registrikood: Q6550006H
Postiaadress: Edificio Administrativo San Lázaro, s/n
Linn: Santiago de Compostela
NUTSi kood: ES11
Sihtnumber: 15703
Riik: ESP
Kontaktisik: Servicio de equipamiento y alta tecnología
Peamine aadress: www.sergas.es
Elektrooniliselt aadressil:
www.conselleriadefacenda.es/silex
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.