Publications Office of the EU
Fotovoltaatiliste elektrikeskjaamade projekteerimise, ehitamise, käitamise ja hooldamisega seotud töö jätkamine Ladina-Ameerika ja Kariibi mere saartel ning Šveitsiga sõlmitud lennunduslepingute puhul - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Fotovoltaatiliste elektrikeskjaamade projekteerimise, ehitamise, käitamise ja hooldamisega seotud töö jätkamine Ladina-Ameerika ja Kariibi mere saartel ning Šveitsiga sõlmitud lennunduslepingute puhul

  • Avaldatud
    06/03/2025
  • Tähtpäev
    30/04/2025
  • Leping sõlmitud
    17/12/2025
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Ville de Monceau-les-Mines
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: FRC13 Saône-et-Loire
Ärivaldkond (peamine CPV)
45261215 Päikesepaneelidega katusekatmistööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
25,000,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
25CT004
Kirjeldus

Fotovoltaatiliste elektrikeskjaamade projekteerimise, ehitamise, käitamise ja hooldamisega seotud töö jätkamine Ladina-Ameerika ja Kariibi mere saartel ning Šveitsiga sõlmitud lennunduslepingute puhul

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://marches.ternum-bfc.fr/
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://marches.ternum-bfc.fr/
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Qualité des moyens techniques et humains dédiés au projet
Osakaal (protsentides, täpne) : 20
Kriteerium:
Liik: cost
Kirjeldus: Qualité de l'offre financière
Osakaal (protsentides, täpne) : 40
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Qualité de la proposition technique
Osakaal (protsentides, täpne) : 20
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Qualité environnementale et sociale de l'offre
Osakaal (protsentides, täpne) : 20
Hinnanguline väärtus
25,000,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Groupement SEM SELER/GEG ENeR
Postiaadress:
Linn: MACON
Sihtnumber: 71000
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.