Publications Office of the EU
Madalmaad-Rotterdam: Parkimisautomaadid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Madalmaad-Rotterdam: Parkimisautomaadid

  • Avaldatud
    27/07/2012
  • Tähtpäev
    03/09/2012
  • Pakkumuste avamine
    03/09/2012
  • Leping sõlmitud
    08/01/2013
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Gemeente Rotterdam
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: NL33C Groot-Rijnmond
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
38730000 Parkimisautomaadid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
1970712.BN.00007-2
Kirjeldus

Levering van parkeerautomaten en een parkeerbeheersysteem.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
03/09/2012 10:05
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood

38730000 - Parkimisautomaadid

51210000 - Mõõteseadmete paigaldusteenused

34000000 - Transpordivahendid ja seonduvad lisatooted

51200000 - Mõõte-, kontroll-, testimis- ja navigatsiooniseadmete paigaldusteenused

98351000 - Autoparklate haldusteenused

98350000 - Ühiskommunikatsioonide teenused

34926000 - Autoparklate seadmed

98000000 - Muud ühiskondlikud, sotsiaal- ja isikuteenused

98300000 - Mitmesugused teenused

51000000 - Paigaldusteenused (v.a tarkvara)

Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Schmit Parkeersystemen BV
Postiaadress: Platinastraat 65
Linn: Zoetermeer
Sihtnumber: 2718 SZ
Riik: NLD
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.