Publications Office of the EU
Portugal-Amadora: Põllumajandussaadused, loomakasvatus-, kalandus-, metsandus- ja seonduvad tooted - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Amadora: Põllumajandussaadused, loomakasvatus-, kalandus-, metsandus- ja seonduvad tooted

  • Avaldatud
    20/07/2022
  • Tähtpäev
    15/08/2022
  • Pakkumuste avamine
    16/08/2022
  • Leping sõlmitud
    06/10/2022
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Estado Maior da Força Aérea
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PT Portugal
Hankija asukoht
NUTS code: PT Portugal
Ärivaldkond (peamine CPV)
03000000 Põllumajandussaadused, loomakasvatus-, kalandus-, metsandus- ja seonduvad tooted
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,765,541.29 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Aquisição e fornecimento contínuo de géneros alimentícios para as Unidades da Força Aérea Portuguesa - OUT2022 a SET2024

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Estado Maior da Força Aérea
Riiklik registrikood: 600010686
Postiaadress: Av. da Força Aérea Portuguesa, 1
Linn: Amadora
NUTSi kood: PT
Sihtnumber: 2614-506
Riik: PRT
Peamine aadress: www.emfa.pt
Elektrooniliselt aadressil:
www.acingov.pt
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
16/08/2022 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
3,765,541.29 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: UPAL, União Panificadora da Amadora
Postiaadress: R. Luís de Camões 25
Linn: Amadora
Sihtnumber: 2610-091
Riik: PRT
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.