Publications Office of the EU
Pääste- ja valvetööd Santa Pola randades - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Pääste- ja valvetööd Santa Pola randades

  • Avaldatud
    30/04/2025
  • Tähtpäev
    29/05/2025
  • Pakkumuste avamine
    30/05/2025
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Alcaldía del Ayuntamiento de Santa Pola
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Ärivaldkond (peamine CPV)
63725200 Varustusaluste teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,421,805.54 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
30124/2023
Kirjeldus

Pääste- ja valvetööd Santa Pola randades

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=jnGYjEW9rCgUqXM96WStVA%3D%3D
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=jnGYjEW9rCgUqXM96WStVA%3D%3D
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
30/05/2025 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Precio.
Osakaal (protsentides, täpne) : 25
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Formación adicional de Monitores, sin coste económico para el Ayuntamiento .
Osakaal (protsentides, täpne) : 10
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Incorporación de Sillas Anfibias adicionales, sin coste para el Ayuntamiento.
Osakaal (protsentides, täpne) : 20
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Juicios de Valor.
Osakaal (protsentides, täpne) : 45
Hinnanguline väärtus
2,421,805.54 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.