-
Avaldatud04/08/2023
-
Tähtpäev31/08/2023
-
Pakkumuste avamine31/08/2023
-
Täna01/09/2026
Utiliidid
Saksamaa-Neubrandenburg: Kaasaskantavad arvutid
3.300 Notebooks (davon 2.500 x 16" Notebook und 800 x 13" Notebook Convertible Touch) für den Einsatz in der Verwaltung und in Schulen.
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YQG67DN
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.