Publications Office of the EU
Trüki optimeerimine - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Trüki optimeerimine

  • Avaldatud
    22/03/2024
  • Tähtpäev
    24/04/2024
  • Pakkumuste avamine
    24/04/2024
  • Leping sõlmitud
    18/11/2024
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
HRVATSKE ŠUME d.o.o.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: HR050 Grad Zagreb
Ärivaldkond (peamine CPV)
50312610 Infotehnoloogiaseadmete hooldus
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
288,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
DIR-2024-140
Kirjeldus

Kliendil on 1208 trükiseadet, mida levitatakse 231 asukohas Horvaatia Vabariigis, mis on korraldatud 17 metsaosakonna juhatuses, direktoraadi keskses asukohas ja 213 väiksemas tööüksuses/metsanduses. Trüki jälgimise ja kontrolli süsteem on PaperCut MF. Klient omab litsentsitud süsteemi PaperCut MF-i printimise jälgimiseks ja haldamiseks 3000 kasutaja jaoks ning samal ajal, kui litsentsid hangitakse spetsiaalselt MF-seadmete jaoks. Väljavalitud pakkuja vabastab koos kliendiga printeri ja/või Papercut MF-süsteemi algsed leheküljeloendurid trükipargi üleandmisel ja võtab üle kõik seadmetes olevad toonerid vastavalt tooneri kasutamise protsendile ning hüvitab kliendile võimaliku arvu väljatrükke pakutud hinnaga cpp (kulu prinditud lehekülje kohta).

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://eojn.hr/tender-eo/4866
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://eojn.hr/tender-eo/4866
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
24/04/2024 11:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Cijena ponude
Hinnanguline väärtus
288,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Image Enter d.o.o.
Postiaadress:
Linn: Bjelovar
Sihtnumber: 430000
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.