Publications Office of the EU
Saksamaa-Freiburg: Puidutööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Saksamaa-Freiburg: Puidutööd

  • Avaldatud
    12/11/2016
  • Tähtpäev
    13/12/2016
  • Pakkumuste avamine
    13/12/2016
  • Leping sõlmitud
    01/02/2017
  • Täna
    07/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das BMVg, dieses vertreten durch die Oberfinanzdirektion Karlsruhe – Bundesbau BW, diese vertreten durch das Staatliche Hochbauamt Freiburg
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE132 Breisgau-Hochschwarzwald
Hankija asukoht
NUTS code: DE132 Breisgau-Hochschwarzwald
Ärivaldkond (peamine CPV)
45422100 Puidutööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
962,065.50 EUR
Pakkumuse viitenumber
16-08272
Kirjeldus

Holzbau-, Dachabdichtungs- und Klempnerarbeiten.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das BMVg, dieses vertreten durch die Oberfinanzdirektion Karlsruhe – Bundesbau BW, diese vertreten durch das Staatliche Hochbauamt Freiburg
Postiaadress: Kartäuserstraße 61b
Linn: Freiburg
NUTSi kood: DE132
Sihtnumber: 79104
Riik: DEU
Peamine aadress: www.hba-freiburg.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
13/12/2016 11:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
962,065.50 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Zimmerei Brunneke GmbH
Postiaadress: Dalverser Str. 18
Linn: Berge
Sihtnumber: 49626
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.