Publications Office of the EU
Jäätmepõletusmaterjalide vastuvõtmine ja käitlemine - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Jäätmepõletusmaterjalide vastuvõtmine ja käitlemine

  • Avaldatud
    04/12/2023
  • Tähtpäev
    12/01/2024
  • Pakkumuste avamine
    15/01/2024
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
LSR Landskrona-Svalövs Renhållnings AB
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: SE224 Skåne län
Ärivaldkond (peamine CPV)
90513300 Jäätmepõletusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
30,000,000.00 SEK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
2023-459
Kirjeldus

LSR võtab kodumajapidamistes jäätmete kogumise teel jäätmeid põletamiseks vastu jäätmejääkidena ja ringlussevõtukeskustest pärit suuremahuliste jäätmetena. Lisaks kogutakse meie ringlussevõtukeskuste kaudu põletamiseks ka puidukonservandiga töödeldud puitu. Hanke eesmärk on hankida olemasolevate fraktsioonide töötlemine põletamise teel.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=3041&GoTo=Tender
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=3041&GoTo=Tender
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
15/01/2024 00:00
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus:
Osakaal (protsentides, täpne) :
Hinnanguline väärtus
30,000,000.00 SEK
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: SYSAV Industri AB
Postiaadress:
Linn: MALMÖ
Sihtnumber: 20213
Riik:
Ametlik nimi: Öresundskraft Kraft & Värme Aktiebolag
Postiaadress:
Linn: HELSINGBORG
Sihtnumber: 25106
Riik:
Ametlik nimi: Halmstads Energi och Miljö AB
Postiaadress:
Linn: HALMSTAD
Sihtnumber: 30102
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.