Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Nantes: Õigus-, turundus-, nõustamis-, värbamis-, trüki- ja turvaalased kommertsteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Nantes: Õigus-, turundus-, nõustamis-, värbamis-, trüki- ja turvaalased kommertsteenused

  • Avaldatud
    18/12/2020
  • Tähtpäev
    18/01/2021
  • Pakkumuste avamine
    18/01/2021
  • Leping sõlmitud
    26/02/2021
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Samoa
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Hankija asukoht
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Ärivaldkond (peamine CPV)
79000000 Õigus-, turundus-, nõustamis-, värbamis-, trüki- ja turvaalased kommertsteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
277,520.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Contrat de réseau et de prestations de services et conseils pour la Samoa, assistance pour la gestion et le pilotage de la Samoa.
Ce marché est composé de deux lots:
— lot 1: adhésion à un réseau professionnel;
— lot 2: prestations de services de conseils et assistance.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
www.marches-securisess.fr
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
18/01/2021 15:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.