Publications Office of the EU
Seadusandliku dekreedi nr 36/2023 artikli 77 lõike 1 kohaselt algatatud esialgne mittesiduv turu-uuring, et kontrollida tava- ja erakorraliste hooldusteenuste ning konteinerlasti radiograafiliste skaneerimissüsteemide personali abistamise ja koolitamise võrdlusturgu (näidis nr 5 HCVG 6033 Vizual) - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Seadusandliku dekreedi nr 36/2023 artikli 77 lõike 1 kohaselt algatatud esialgne mittesiduv turu-uuring, et kontrollida tava- ja erakorraliste hooldusteenuste ning konteinerlasti radiograafiliste skaneerimissüsteemide personali abistamise ja koolitamise võrdlusturgu (näidis nr 5 HCVG 6033 Vizual)

  • Välja kuulutatud
    27/02/2024
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Mitteaktiivne
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Agenzia delle Dogane e dei Monopoli
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: ITI43 Roma
Ärivaldkond (peamine CPV)
50530000 Masinate remondi- ja hooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Käesoleva avaliku teadaande eesmärk on: - testida võrdlusturu praegust potentsiaali, võimalikke olemasolevaid lahendusi ning tava- ja erakorraliste hooldusteenuste osutamisel kohaldatavaid keskmisi hinnatingimusi, töötajate abistamist ja koolitamist kaubakonteinerite radiograafilise skaneerimise seadmete puhul (näidis nr 5 HCVG 6033 Vizual); - selgitada välja, kas on rohkem kui üks ettevõtja, kes võib olla huvitatud käesoleva konsultatsiooniga hõlmatud teenuste osutamisest ja kes suudab teha kõiki vajalikke toiminguid, sest nad vastavad vajalikele nõuetele; - Tagada algatuse maksimaalne avalikustamine, et tagada teabe võimalikult laialdane levitamine ja saavutada sidusrühmade võimalikult tõhus osalemine. Käesoleva hanketeate otsene eesmärk ei ole lepingu sõlmimine ning see ei kujuta endast mingil juhul pakkumiskutset ega avalikku pakkumist (tsiviilseadustiku artikli 1336 kohaselt); Selliselt algatatud turu-uuringus osalejad ei omanda õigust osaleda üheski menetluses, mille amet võib konsulteerimise tulemusena algatada. Ettevõtja esitatud huviavaldus ei ole seega ametile siduv ning amet jätab endale õiguse – igal juhul – peatada, pikendada, muuta ja/või tühistada käesoleva avaliku teatega seotud konsulteerimine ja/või mitte jätkata mis tahes järgnevat hankemenetlust, ilma et taotlejad saaksid tugineda mis tahes õigusele või nõudele, isegi tsiviilseadustiku artiklite 1337 ja 1338 alusel.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Ei ole kättesaadav
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
Ei ole kättesaadav
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.