-
Avaldatud25/09/2023
-
Tähtpäev31/10/2023
-
Pakkumuste avamine31/10/2023
-
Leping sõlmitud14/11/2023
-
Täna01/09/2026
Utiliidid
Poola-Płońsk: Kindlustusteenused
Przedmiotem postępowania jest:
3.1.1 Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego
działalność leczniczą
3.1.2 Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia
działalności medycznej
3.1.3 Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej
działalności i posiadanego mienia
Ametlik nimi: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku
Riiklik registrikood: 000308703
Postiaadress: ul. Henryka Sienkiewicza 7
Linn: Płońsk
NUTSi kood: PL922
Sihtnumber: 09-100
Riik: POL
Peamine aadress: http://www.szpitalplonsk.pl/
Postiaadress:
Linn: Sopot
Sihtnumber:
Riik: POL
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.