Publications Office of the EU
Ajakiri CITY - Trükkimine 08/2024-07/2027 - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Ajakiri CITY - Trükkimine 08/2024-07/2027

  • Avaldatud
    26/02/2024
  • Tähtpäev
    26/03/2024
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ville de Luxembourg
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: anyw-eea
Hankija asukoht
NUTS code: LU000 Luxembourg
Ärivaldkond (peamine CPV)
79810000 Trükiteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
2400431
Kirjeldus

Ajakirja CITY trükitööd

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://pmp.b2g.etat.lu/entreprise/consultation/529849?orgAcronyme=t5y
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://pmp.b2g.etat.lu/entreprise/consultation/529849?orgAcronyme=t5y
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Ei ole kättesaadav
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.