-
Avaldatud31/01/2025
-
Tähtpäev06/03/2025
-
Pakkumuste avamine06/03/2025
-
Leping sõlmitud29/04/2025
-
Täna31/08/2026
Utiliidid
Abbrucharbeiten
Bauzaun ca. 250 m Mauerwerk in Kleinflächen erstellen ca. 6,50 m³ Abbruch Gebäude I ca. 2.600 m³ Abbruch Gebäude II ca. 2.020 m³ Belagsflächen (Betonplatten, Asphalt, Granit) im Außenbereich ca. 1.300 m² Oberboden und Grasoden ca. 1.250 m² Rodung (Sträucher, Büsche etc.) ca. 150 m² Erdarbeiten ca. 300 m³ Entsorgung unterschiedlicher Abfälle ca. 2.900 Tonnen (inkl. gefährlicher Abfälle)
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av245cf4-eu
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av245cf4-eu
Liik: price
Kirjeldus: niedrigster Preis
Osakaal (protsentides, täpne) : 1
Postiaadress:
Linn: Oberstdorf
Sihtnumber: 87561
Riik:
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.