Publications Office of the EU
Poola-Poznań: Detektorid ja analüüsiseadmed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Poznań: Detektorid ja analüüsiseadmed

  • Avaldatud
    10/05/2021
  • Tähtpäev
    07/06/2021
  • Pakkumuste avamine
    07/06/2021
  • Leping sõlmitud
    27/09/2021
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Hankija asukoht
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Ärivaldkond (peamine CPV)
38430000 Detektorid ja analüüsiseadmed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
27,121.95 PLN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
PN-36/21
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z instalacją aparatu do barwienia preparatów i przeszkolenie personelu Zamawiającego
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3 do SWZ.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://platformazakupowa.pl/pn/ump
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
07/06/2021 09:30
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.