-
Avaldatud12/09/2024
-
Tähtpäev27/09/2024
-
Pakkumuste avamine27/09/2024
-
Leping sõlmitud23/12/2024
-
Täna02/09/2026
Utiliidid
Usługa organizacyjno-logistyczna związana z przygotowaniem i przeprowadzeniem wydarzenia pn. Forum Edukacyjnego w Krakowie
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi organizacyjno-logistycznej związanej z przygotowaniem i przeprowadzeniem wydarzenia pn. Forum Edukacyjne w Krakowie. 2. W ramach zamówienia zostaną zrealizowane między innymi następujące działania: a) zapewnienie osób merytorycznych (moderator i eksperci), b) najem przestrzeni na organizację Forum, c) zapewnienie systemu elektronicznej rejestracji uczestników, d) catering (przerwa kawowa i obiad) dla uczestników Forum. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony, jako załącznik nr 1 do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 4. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego - wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 5. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 6. Przedmiotowe zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” - inwestycja A3.1.1 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności. 7. Oznaczenie wg CPV: 79952000-2 Usługi w zakresie organizacji imprez. 8. Zamawiający informuje, że szacowana wartość zamówienia wynosi 140 033,33 zł netto. 9. Zamawiający informuje, że zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 175 000,00 zł brutto.
https://ezamowienia.gov.pl/pl/
https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Liik: price
Kirjeldus: Cena brutto wykonania przedmiotu zamówienia - szczegółowe informacje zawarte są w 17) Specyfikacji warunków zamówienia
Osakaal (protsentides, täpne) : 60
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Zapewnienie dodatkowego tj. 5-go (słownie: piątego) eksperta, który zajmuje się zagadnieniami związanymi z edukacją włączająca, o której mowa w pkt. 2. SOPZ - szczegółowe informacje zawarte są w 17) Specyfikacji warunków zamówienia
Osakaal (protsentides, täpne) : 20
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Termin na zgłoszenie przez Zamawiającego ostatecznej liczby uczestników Forum, dla których Wykonawca zapewni catering (przerwa kawowa i obiad) - szczegółowe informacje zawarte są w 17) Specyfikacji warunków zamówienia
Osakaal (protsentides, täpne) : 20
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.