Publications Office of the EU
Itaalia-Cuneo: Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Itaalia-Cuneo: Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted

  • Avaldatud
    14/11/2017
  • Tähtpäev
    15/12/2017
  • Pakkumuste avamine
    19/12/2017
  • Leping sõlmitud
    28/12/2017
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
ASL CN1
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ITC16 Cuneo
Hankija asukoht
NUTS code: ITC16 Cuneo
Ärivaldkond (peamine CPV)
33190000 Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,596,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
14,252,000.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
6898282
Kirjeldus

Fornitura, tramite accordo quadro, di dispositivi per stomia, urostomia e cateteri vescicali per autocateterismo di cui all’elenco 2 del D.M. 332/1999 occorrenti ai pazienti dell’ASL CN 1.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: ASL CN1
Postiaadress: Via Carlo Boggio 12
Linn: Cuneo
NUTSi kood: ITC16
Sihtnumber: 12100
Riik: ITA
Kontaktisik: dott.ssa Laura Carignano
Peamine aadress: www.aslcn1.it
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: several ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
19/12/2017 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.