Publications Office of the EU
Hispaania-Madrid: Elekter - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Madrid: Elekter

  • Avaldatud
    17/03/2020
  • Tähtpäev
    09/06/2020
  • Leping sõlmitud
    10/08/2020
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Gerencia Umivale, Mútua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ESZ Extra-Regio NUTS 1
Hankija asukoht
NUTS code: ES300 Madrid
Ärivaldkond (peamine CPV)
09310000 Elekter
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
869,182.68 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
434,591.34 EUR
Pakkumuse viitenumber
SUM-20-071-SSGG
Kirjeldus

Suministro eléctrico para los centros Umivale.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Gerencia Umivale Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Riiklik registrikood: G96236443
Postiaadress: C/ del Poeta Joan Maragall, 31
Linn: Madrid
NUTSi kood: ES300
Sihtnumber: 28020
Riik: ESP
Kontaktisik: Gerencia Umivale Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Peamine aadress: https://umivale.es/conocenos/licitaciones
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
869,182.68 EUR
Lepingu lõplik väärtus
434,591.34 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Ninobe Servicios Energéticos, S. L. U.
Postiaadress: Ronda Narcís Monturiol, 6, oficina 103 B
Linn: Paterna
Sihtnumber: 46980
Riik: ESP
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.