Publications Office of the EU
CRISPA (Jolanda di Savoia - FE) ja CAPRILE (Codigoro - FE) taimede toodetud nõrgvee (EER 19.07.03) laadimine, transport ja töötlemine - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

CRISPA (Jolanda di Savoia - FE) ja CAPRILE (Codigoro - FE) taimede toodetud nõrgvee (EER 19.07.03) laadimine, transport ja töötlemine

  • Leping sõlmitud
    18/07/2025
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Area Impianti SpA
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: ITH56 Ferrara
Ärivaldkond (peamine CPV)
90510000 Jäätmekõrvaldus- ja käitlusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,406,556.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

CRISPA (Jolanda di Savoia - FE) ja CAPRILE (Codigoro - FE) taimede toodetud nõrgvee (EER 19.07.03) laadimine, transport ja töötlemine

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Ei ole kättesaadav
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Prezzo
Osakaal (protsentides, täpne) : 100
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
2,406,556.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: MELANDRI EMANUELE
Postiaadress:
Linn: FAENZA (RA)
Sihtnumber: 48018
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.