Publications Office of the EU
Itaalia-Cefalù: Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Itaalia-Cefalù: Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted

  • Leping sõlmitud
    21/07/2023
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Fondazione "Istituto G.Giglio di Cefalù"
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ITG1 Sicilia
Hankija asukoht
NUTS code: ITG12 Palermo
Ärivaldkond (peamine CPV)
33190000 Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
465,844.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

– Sihtasutus Istituto G.Giglio di Cefalė peab kõnealused seadmed omandama kuueks kuuks;
– 26. augusti 2020. aasta otsusega nr 687 kiideti heaks ühe süsteemi Da Vinci X mudeli IS4200 rendilepingu sõlmimine 60 kuuks, kusjuures rendileping lõppes 17.9.2025;
– Fondazione Istituto G.Giglio di Cefalė on alust arvata, et on olemas üksainus ettevõtja, kes on võimeline tarnima tarbitavaid seadmeid, millel on tehnilised/funktsionaalsed omadused ja ühilduvus eespool nimetatud süsteemiga, nagu on sätestatud käesoleva teatise lisas, nimelt tootja „intuitive Surgical“, kelle ainuõiguslik turustaja Itaalias on AB Medica S.p.A. (Sitsiilia volitatud edasimüüja on Giovanni Scibilia ja Figlio S.p.A.);

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
465,844.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Giovanni Scibilia & Figlio S.p.A.
Postiaadress:
Linn: Palermo
Sihtnumber:
Riik: ITA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.