Publications Office of the EU
Saksamaa-Frankfurt Maini ääres: Keskpinge paigaldustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Saksamaa-Frankfurt Maini ääres: Keskpinge paigaldustööd

  • Leping sõlmitud
    16/06/2016
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
DB Netz AG – Kontaktstelle: DB AG, Beschaffung Infrastruktur, Region Mitte (GS.EI-M-T) Einkauf Telekommunikation Infrastruktur, Zugbildungsanlagen, Ausrüstung
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DEB3F Kaiserslautern, Landkreis
Hankija asukoht
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
45315500 Keskpinge paigaldustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,610,508.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

POS Nord Baustufe 2b; PFA 4.5 ZEB 19-22 Oberleitungsarbeiten

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Not applicable
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
3,610,508.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: SPL Powerlines Germany GmbH
Postiaadress: Breitweidig 7
Linn: Forchheim
Sihtnumber: 91301
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.