-
Avaldatud21/07/2018
-
Tähtpäev28/08/2018
-
Pakkumuste avamine28/08/2018
-
Leping sõlmitud25/09/2018
-
Täna05/09/2026
Utiliidid
- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode
Poola-Rzeszów: Angiograafiatarvikud
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów do zabiegów angiograficznych oraz angioplastycznych do Pracowni Radiologii Zabiegowej Szpitala MSWiA w Rzeszowie z podziałem na 15 zadań.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzach cenowych, które stanowią załącznik nr 6 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 15 zadań (części).
4. Przedmiot zamówienia obejmuje również dostawę przedmiotu zamówienia transportem wykonawcy, na jego koszt i ryzyko.
5. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z zadaniami 1–15.
6. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość zadań.
7. Wadium łącznie dla 15 zadań wynosi 40 180,00 PLN.
Ametlik nimi: Smodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA
Postiaadress: ul. Krakowska 16
Linn: Rzeszów
NUTSi kood: PL823
Sihtnumber: 35-111
Riik: POL
Peamine aadress: www.szpitalmsw.rzeszow.pl
33111710 - Angiograafiatarvikud
33111730 - Angioplastiatarvikud
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.