-
Avaldatud26/03/2013
-
Tähtpäev12/06/2013
-
Pakkumuste avamine17/06/2013
-
Leping sõlmitud16/01/2014
-
Täna03/09/2026
Utiliidid
- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti
Itaalia-Notaresco: Prügila ekspluatatsioon
Notaresco (TE) omavalitsusüksuses „Casette di Grasciano“ asuva jäätmekõrvaldustehase lõplik projekteerimine, täitevkavandamine, ehitamine ja haldamine selle äriühingu koostatud esialgse projekti ning Abruzzo maakonna 4. augusti 2011. aasta nr 10/10 ja 4. augusti 2011. aasta nr 5/11 integreeritud keskkonnaloa alusel.
Kogu kontsessiooni kehtivuse ajal tuleb tagada funktsionaalne ja majanduslik juhtimine, korraline ja erakorraline hooldus, juhtimise jätkamiseks vajalikud tehnilised kohandused ning kavandatud või erakorralised kohandused vastavalt teabele, mis on nõuetekohaselt täpsustatud investeeringuid hõlmavas äri- ja rahastamiskavas ning milles kirjeldatakse pakkumuses esitatavaid juhtimiskriteeriume.
Tööde kirjeldus ning nõutavad tehnilised eriomadused ja toimivustasemed on üksikasjalikult esitatud „Tehnilise projekti aruanne – ettevalmistatud A1“ ja muudes kirjeldavate ja toimivusnõuete artiklis 7 osutatud dokumentides, mis on heaks kiidetud otsusega AIA 10/10 ja millele viidatakse tehtava töö täielikus määratluses.
Ametlik nimi: Cirsu SpA
Postiaadress: Loc. Casette di Grasciano
Linn: Notaresco (TE)
Sihtnumber: 64020
Riik: ITA
Postiaadress: Via XX Settembre 17/19
Linn: L'Aquila
Sihtnumber:
Riik: ITA
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.