Publications Office of the EU
E-Bilbao: Politseiautod - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Bilbao: Politseiautod

  • Avaldatud
    04/06/2011
  • Tähtpäev
    11/07/2011
  • Leping sõlmitud
    07/09/2011
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
34114200 Politseiautod
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
332,203.39 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
385,398.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
114000000059
Kirjeldus

Servicios especiales de la unidad de policía.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
332,203.39 EUR
Lepingu lõplik väärtus
385,398.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Quick Rent, S.L.
Postiaadress: Pol.Ind. Murtazar, s/n PAB
Linn: Bedia (Bizkaia)
Sihtnumber: 48390
Riik: ESP
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.