Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Strasbourg: Grafiti eemaldamise teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Strasbourg: Grafiti eemaldamise teenused

  • Avaldatud
    29/11/2016
  • Tähtpäev
    05/01/2017
  • Pakkumuste avamine
    06/01/2017
  • Leping sõlmitud
    13/02/2017
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Université de Strasbourg
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: FRF Grand Est
Ärivaldkond (peamine CPV)
90690000 Grafiti eemaldamise teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
180,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
DCI 2016 206
Kirjeldus

L'accord-cadre couvre des besoins en enlèvement de graffitis et d'affiches sur certains campus universitaires de l'université de Strasbourg.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Université de Strasbourg
Postiaadress: 18 rue Goethe
Linn: Strasbourg
NUTSi kood: FR42
Sihtnumber: 67081
Riik: FRA
Peamine aadress: http://www.unistra.fr
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
06/01/2017 09:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
180,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Haute technologie plastique
Postiaadress: 20 rue Berthe Morisot
Linn: Herblay
Sihtnumber: 95220
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.