Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Marseille: Arhiiviteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Marseille: Arhiiviteenused

  • Avaldatud
    19/01/2022
  • Tähtpäev
    21/02/2022
  • Pakkumuste avamine
    22/02/2022
  • Leping sõlmitud
    26/04/2022
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
conseil Departementa des Bouches-Du R
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Hankija asukoht
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Ärivaldkond (peamine CPV)
92512000 Arhiiviteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
28,647.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
80,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
2022-0006
Kirjeldus

restauration de documents photographiques, plaques de verre et films. Ce marché fait suite à une déclaration sans suite pour cause d'infructuosité du lot 6 "Restauration de documents photographiques, plaques de verres et films" de la consultation no2021-0593 "Restauration de documents patrimoniaux et reliure d'ouvrages conservés par les services patrimoniaux du Département des Bouches-Du-Rhône" décomposée en 6 lots

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://marches.departement13.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=509974&orgAcronyme=cg13
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
22/02/2022 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
28,647.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
80,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: romain perez
Postiaadress: 2 impasse des sept arpents
Linn: Pantin
Sihtnumber: 93500
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.