Publications Office of the EU
F-Strasbourg: Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

F-Strasbourg: Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused

  • Avaldatud
    04/07/2012
  • Tähtpäev
    13/08/2012
  • Leping sõlmitud
    11/01/2013
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
71000000 Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
18,980.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
6805MoeFurdAN
Kirjeldus

avaliku sektori hankijad:
Communauté de communes de l’Ackerland – rue des Erables – 67117 Ittenheim – FRANCE,
keda esindab president Sylvain Waserman.
Avaliku sektori hankija volitatud esindaja: SERS – 10 rue Oberlin – BP 50011–67080 Strasbourg Cedex – tel + 33 388378888 – faks: + 33 388378877.
Avaliku sektori hankija esindaja: Peadirektor Eric Fullenwarth.
Tööde hulka kuuluvad:
– välised sisustustööd,
– uued ehitustööd üldpõrandapinnaga 2 567 m².
Programm hõlmab nii linna-, maastikukujundust kui ka ehitust. Missioon viiakse läbi ühe osamaksena.
Edukale pakkujale antakse põhiülesanne MOP seaduse ja selle rakendusmääruste (esq, aps, apd, pro/DCE, exe, act, det, AOR) tähenduses ning järgmised lisaülesanded:
– SSI koordineerimine,
– käitamis- ja hoolduskulude kindlaksmääramine, tehniliste ja arhitektuuriliste valikute põhjendamine, analüüsides tööde kogumaksumust, tehes vajaduse korral ettepaneku juhtimissüsteemi loomiseks.
Ajutised tähtajad:
– hankest teatamine ja uuringute alustamine: Detsember 2012,
– esialgne töö algus: 2014. aasta alguses, mil 2013. aasta oktoobris käivitati sõidukite registreerimisandmed/maastikutööd,
töö tellimine: 2015. aasta teine pool.
F-

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
Not specified
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
18,980.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: IXO architecture mandataire - OTE Ingenierie - OASIIS
Postiaadress: 1-3 route de Strasbourg
Linn: Sélestat
Sihtnumber: 67600
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.