Publications Office of the EU
Tšehhi-Liběchov: Laboriteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšehhi-Liběchov: Laboriteenused

  • Avaldatud
    16/07/2019
  • Tähtpäev
    19/08/2019
  • Pakkumuste avamine
    19/08/2019
  • Leping sõlmitud
    16/10/2019
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, v.v.i.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Hankija asukoht
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Ärivaldkond (peamine CPV)
71900000 Laboriteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
340,000.00 CZK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
300,000.00 CZK
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

6.1. Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí služeb v oblasti sekvenování mezi Zadavatelem a jedním dodavatelem na dobu určitou, a to do 31.12.2022, součástí plnění jsou činnosti související se zajištěním požadovaných služeb.
6.2. Podrobná technická specifikace požadovaného plnění uvedeného včetně požadavků Zadavatele na předmět plnění je uvedena ve Svazku č. 3 – technická specifikace.
6.3. Rámcová dohoda bude uzavřena pouze s 1 účastníkem.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilustav-zivocisne-fyziologie-a-genetiky-av-cr-v-v-i
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
19/08/2019 09:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
340,000.00 CZK
Lepingu lõplik väärtus
300,000.00 CZK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: SEQme, s.r.o.
Postiaadress: Dlouhá 176
Linn: Dobříš
Sihtnumber: 263 01
Riik: CZE
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.