Publications Office of the EU
Servicio de transporte para el personal en servicio de Renfe Mercancías S.M.E., S.A., en el área de Madrid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicio de transporte para el personal en servicio de Renfe Mercancías S.M.E., S.A., en el área de Madrid

  • Avaldatud
    07/02/2025
  • Tähtpäev
    10/03/2025
  • Pakkumuste avamine
    12/03/2025
  • Leping sõlmitud
    16/04/2025
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Dirección General de Renfe Mercancías Sociedad Mercantil Estatal, S.A.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: ES300 Madrid
Ärivaldkond (peamine CPV)
60170000 Juhiga sõidukite rentimine reisijateveoks
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
654,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
2024-04608
Kirjeldus

El objeto de la presente licitación comprende el servicio de transporte para el personal en servicio de Renfe Mercancías en la localidad de Madrid y sus alrededores. El alcance y las condiciones en las que se debe efectuar el objeto de la presente licitación figuran en el Anexo I, que conforman las Especificaciones Técnicas, que se adjuntan al presente PCP.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
required
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
12/03/2025 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Sobre C económico.
Osakaal (protsentides, täpne) : 80
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Sobre B técnico.
Osakaal (protsentides, täpne) : 20
Hinnanguline väärtus
654,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Visualthink labs S.L.
Postiaadress:
Linn: Gijón
Sihtnumber: 33204
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.