Publications Office of the EU
Hispaania-Málaga: Ravimid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Málaga: Ravimid

  • Leping sõlmitud
    17/03/2023
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
SERVICIO ANDALUZ DE SALUD. HOSPITAL UNIVERSITARIO REGIONAL DE MÁLAGA
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES617 Málaga
Hankija asukoht
NUTS code: ES617 Málaga
Ärivaldkond (peamine CPV)
33600000 Ravimid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,470,911.84
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,470,911.84 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

ALEXION PHARMA SPAIN ACUERDO MARCO CON UNA ÚNICA EMPRESA, POR LOTE, POR EL QUE SE FIJAN LAS CONDICIONES PARA EL SUMINISTRO DE MEDICAMENTOS EXCLUSIVOS UTILIZADOS EN LOS CENTROS SANITARIOS DEL SERVICIO ANDALUZ DE SALUD Y LAS AGENCIAS PÚBLICAS EMPRESARIALES SANITARIAS (CBAM 995/2020).

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
1,470,911.84
Lepingu lõplik väärtus
1,470,911.84 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Alexion Pharman Spain, S.L.
Postiaadress:
Linn: Barcelona
Sihtnumber:
Riik: ESP
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.