Publications Office of the EU
Saksamaa-Ansbach: Piirete paigaldamine - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Saksamaa-Ansbach: Piirete paigaldamine

  • Avaldatud
    01/03/2017
  • Tähtpäev
    06/04/2017
  • Pakkumuste avamine
    06/04/2017
  • Leping sõlmitud
    08/05/2017
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Staatliches Bauamt Ansbach
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DE251 Ansbach, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
45341000 Piirete paigaldamine
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
232,973.95 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
388,400.05 EUR
Pakkumuse viitenumber
17 E 0026
Kirjeldus

Staatl. Bauamt Ansbach; Neubau LFS Finanzcampus Bayern in Ansbach; Schlosserarbeiten Kombigebäude und Gästehaus 4.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://my.vergabe.bayern.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
06/04/2017 10:00
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
232,973.95 EUR
Lepingu lõplik väärtus
388,400.05 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Herholz Bauschlosserei GmbH
Postiaadress: Empestr. 2
Linn: Saalburg – Ebersdorf
Sihtnumber: 07929
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.