Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Niort: Tee-ehitusmaterjalid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Niort: Tee-ehitusmaterjalid

  • Leping sõlmitud
    09/12/2017
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Conseil général des Deux-Sèvres
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Hankija asukoht
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Ärivaldkond (peamine CPV)
44113000 Tee-ehitusmaterjalid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
261,754.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Fourniture et transport de matériaux pour la voirie.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
261,754.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Colas centre ouest
Postiaadress: 5 rue des Sablières
Linn: Airvault
Sihtnumber: 79600
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.