Publications Office of the EU
Bekanntmachung vergebener Auftrag: Kita Tappenbeck - Architektur- u. Freianlagenplanung - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bekanntmachung vergebener Auftrag: Kita Tappenbeck - Architektur- u. Freianlagenplanung

  • Avaldatud
    21/05/2024
  • Tähtpäev
    17/06/2024
  • Leping sõlmitud
    16/12/2024
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Samtgemeinde Boldecker Land
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DE914 Gifhorn
Ärivaldkond (peamine CPV)
71221000 Ehitiste arhitektuuriteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
341,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
-1.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
2416-1
Kirjeldus

Die Samtgemeinde Boldecker Land plant den Neubau einer Kita in Tappenbeck. Dazu sind die Leistungen der Objektplanung Gebäude/Innenräume gemäß § 34 HOAI, Leistungsphasen 1 bis 9, sowie Besondere Leistungen gem. Anlage 10 und Leistungen der Objektplanung Freianlagen gemäß § 39 HOAI, Leistungsphasen 1 bis 9, sowie Besondere Leistungen gem. Anlagen 11 zu erbringen.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y4VHNCN
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y4VHNCN
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Projekteinschätzung und Herangehensweise
Hinnanguline väärtus
341,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
-1.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Die Planschmiede 2KS GmbH
Postiaadress:
Linn: Hankensbüttel
Sihtnumber: 29386
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.