Publications Office of the EU
Taani-Rønne: Tuletõrje-, pääste- ja turvaseadmed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Taani-Rønne: Tuletõrje-, pääste- ja turvaseadmed

  • Avaldatud
    14/09/2022
  • Tühistatud
    07/10/2022
  • Pakkumuste avamine
    31/10/2022
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Canceled
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Bornholms Regionskommune
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DK014 Bornholm
Hankija asukoht
NUTS code: DK Danmark
Ärivaldkond (peamine CPV)
35110000 Tuletõrje-, pääste- ja turvaseadmed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
7,000,000.00 DKK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Bornholms Regionskommune ønsker at indgå kontrakt på opbygning af følgende:
1 stk. automobilsprøjte på fabriksnyt lastbil chassis - Volvo FM 380 4x2 crewcab langt chassis. Chassis leveres af Volvo til tilbudsgiver på en nærmere aftalt adresse i DK.
3 stk. Tankvogn på fabriksnyt lastbil chassis - Volvo FM 430 6x2 dagførerhus langt chassis. Chassis leveres af Volvo til tilbudsgiver på en nærmere aftalt adresse i DK.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://permalink.mercell.com/185880497.aspx
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
31/10/2022 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
7,000,000.00 DKK
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.