Publications Office of the EU
Austria-Salzburg: Tisleritööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Austria-Salzburg: Tisleritööd

  • Avaldatud
    25/01/2018
  • Tähtpäev
    06/03/2018
  • Pakkumuste avamine
    06/03/2018
  • Leping sõlmitud
    05/04/2018
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Land Salzburg
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: AT323 Salzburg und Umgebung
Hankija asukoht
NUTS code: AT32 Salzburg
Ärivaldkond (peamine CPV)
45421000 Tisleritööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
290,999.15 EUR
Pakkumuse viitenumber
20603-B3/224/302-2018
Kirjeldus

5071 Walserfeldi kutsekoolikeskuse (Schulstraße 7) spordisaalide laiendamiseks mõeldud tisleritooted põrandate, seinte ja lagede jaoks.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://landsalzburg.vergabeportal.at/Detail/54291
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
06/03/2018 09:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
290,999.15 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Strabag AG
Postiaadress: Ortenburgerstraße 27
Linn: Spittal an der Drau
Sihtnumber: 9800
Riik: AUT
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.