Publications Office of the EU
Heizungsarbeiten_rl - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Heizungsarbeiten_rl

  • Avaldatud
    11/03/2025
  • Tähtpäev
    24/03/2025
  • Pakkumuste avamine
    24/03/2025
  • Leping sõlmitud
    06/06/2025
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Münchner Wohnen GmbH
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
45000000 Ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
0.01 EUR
Pakkumuse viitenumber
NE_0600_0001_45_2025_bau_rl
Kirjeldus

Heizungsarbeiten für Neufreimann BAYMU1(13)

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.meinauftrag.rib.de
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.meinauftrag.rib.de
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
24/03/2025 09:00
Lepingu sõlmimise meetod
Gesamtpreis des Angebots
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
0.01 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Weigerstorfer GmbH
Postiaadress:
Linn: Freyung
Sihtnumber: 94078
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.