Publications Office of the EU
Bulgaaria-Kozloduy: Serverid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaaria-Kozloduy: Serverid

  • Avaldatud
    10/03/2023
  • Tähtpäev
    06/04/2023
  • Pakkumuste avamine
    07/04/2023
  • Leping sõlmitud
    08/06/2023
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
АЕЦ КОЗЛОДУЙ ЕАД
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: BG313 Враца
Hankija asukoht
NUTS code: BG313 Враца
Ärivaldkond (peamine CPV)
48820000 Serverid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
198,270.00 BGN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
128,000.00 BGN
Pakkumuse viitenumber
51007
Kirjeldus

Обществена поръчка с предмет: “Доставка на сървър за съхранение на данни” включва доставка на 2 (два) броя мрежови сървъри за съхранение на данни - Network-attached storage (NAS) с дисков капацитет мин. 960TB и нужните интерфейсни и захранващи кабели, монтажни елементи за монтаж в 19" комуникационен шкаф. Техническите изисквания са определени в Техническа спецификация №22.АЕЦ.ТЗ.473.
В обема на поръчката влиза и гаранционна поддръжка в рамките на не по-малко от 60 месеца от датата на приемане на доставката.
Офертите се изискват за покупка.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://app.eop.bg/today/276726
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
07/04/2023 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
198,270.00 BGN
Lepingu lõplik väärtus
128,000.00 BGN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: АСАП ЕООД
Postiaadress: бул. ЦАР БОРИС III-ти №.93-95, ет.2, офис 1`/едно прим/
Linn: гр. София
Sihtnumber: 1612
Riik: BGR
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.