Publications Office of the EU
Leedu-Vilnius: Liftihooldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Leedu-Vilnius: Liftihooldusteenused

  • Avaldatud
    15/06/2022
  • Tähtpäev
    19/07/2022
  • Pakkumuste avamine
    19/07/2022
  • Leping sõlmitud
    06/09/2022
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Vilniaus miesto savivaldybės administracija
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: LT Lietuva
Hankija asukoht
NUTS code: LT Lietuva
Ärivaldkond (peamine CPV)
50750000 Liftihooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
78,120.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Perkamos keltuvų neįgaliesiems techninės priežiūros ir remonto paslaugos.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Vilniaus miesto savivaldybės administracija
Riiklik registrikood: 188710061
Postiaadress: Konstitucijos pr.3
Linn: Vilnius
NUTSi kood: LT
Sihtnumber: 09601
Riik: LTU
Kontaktisik: Irina Fišer
Peamine aadress: http://www.vilnius.lt
Elektrooniliselt aadressil:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=644026&B=PPO
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
19/07/2022 10:45
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
78,120.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: UAB Liftai EU
Postiaadress: Panerių g. 51-400
Linn: Vilnius
Sihtnumber: 03160
Riik: LTU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.