Publications Office of the EU
ΔΡΑΣΕΙΣ ΗΛΕΚΤΡΟΚΙΝΗΣΗΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΘΗΒΑΙΩΝ - Α/Α Διαγωνιστικής Διαδικασίας 503114 - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ΔΡΑΣΕΙΣ ΗΛΕΚΤΡΟΚΙΝΗΣΗΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΘΗΒΑΙΩΝ - Α/Α Διαγωνιστικής Διαδικασίας 503114

  • Avaldatud
    27/07/2026
  • Täna
    01/09/2026
  • Tähtpäev
    16/09/2026
  • Pakkumuste avamine
    21/09/2026
Olek
Avaldatud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
ΔΗΜΟΣ ΘΗΒΑΙΩΝ
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: EL641 Βοιωτία
Ärivaldkond (peamine CPV)
34144900 Elektrisõidukid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
599,500.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
6
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Προμήθεια: 1. Ενός (1) Ηλεκτροκίνητου 4x4 πολυμηχανήματος με καρότσα ανατροπής, χιονολεπίδα και αλατιέρα, 2. Ενός (1) Ηλεκτροκίνητου μικρού φορτηγού - απορριματοφόρου, 3. Ενός (1) Ηλεκτροκίνητου μικρού φορτηγού με κλειστό κουτί – κινητό συνεργείο, 4. Ενός (1) Ηλεκτροκίνητου επιβατικού οχήματος, 5. Ενός (1) Ηλεκτρικού πολυμηχανήματος χωματουργικών και μεταφορικών εργασιών, 6. Πέντε (5) Σταθμών φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων,

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://nepps-search.eprocurement.gov.gr/actSearch/faces/active_search_main.jspx;jsessionid=w6iS7Xts6KEsZF7vPY1MPRgC1aePuwXZgwt5x7IT7zHu8iw2vr8g!-1790964600
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://nepps-search.eprocurement.gov.gr/actSearch/faces/active_search_main.jspx;jsessionid=w6iS7Xts6KEsZF7vPY1MPRgC1aePuwXZgwt5x7IT7zHu8iw2vr8g!-1790964600
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
21/09/2026 10:00
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.