Publications Office of the EU
Saksamaa-Halle (Saale): Tehnilise projekteerimise teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Halle (Saale): Tehnilise projekteerimise teenused

  • Avaldatud
    03/08/2020
  • Tähtpäev
    01/09/2020
  • Leping sõlmitud
    30/12/2020
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Fachbereich Recht, Team Vergabe Bauleistungen/Bauplanungen
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Hankija asukoht
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
71320000 Tehnilise projekteerimise teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
395,336.87 EUR
Pakkumuse viitenumber
FB 66-P-EU-2020-007
Kirjeldus

Planungsleistungen für Ingenieurbauwerke.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://ausschreibung.halle.de/NetServer/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
395,336.87 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: IGS Ingenieure GmbH & Co. KG
Postiaadress: Kantstraße 5
Linn: Weimar
Sihtnumber: 99425
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.