Publications Office of the EU
DG – Diagnostické kazety určené pro bedside viskoelastickou analýzu hemostázy z plné krve s výpůjčkou analytického systému - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

DG – Diagnostické kazety určené pro bedside viskoelastickou analýzu hemostázy z plné krve s výpůjčkou analytického systému

  • Avaldatud
    02/09/2026
  • Täna
    06/09/2026
  • Tähtpäev
    02/10/2026
  • Pakkumuste avamine
    02/10/2026
Olek
Avaldatud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Institut klinické a experimentální medicíny
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Ärivaldkond (peamine CPV)
33694000 Diagnostilised ained
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
7,000,000.00 CZK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
PZ-2026-0000758
Kirjeldus

Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky jednorázových diagnostických kazet určených pro bedside viskoelastickou analýzu hemostázy z plné krve včetně bezplatné výpůjčky kompatibilního analytického systému v počtu 2 ks včetně poskytování servisní podpory po celou dobu výpůjčky. Vypůjčený systém musí umožňovat provádění komplexního viskoelastického hodnocení hemostázy z plné krve přímo u pacienta (point-of-care) a být určen pro použití zejména v kardiochirurgii, transplantační chirurgii, cévní chirurgii, traumatologii a intenzivní péči.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://nen.nipez.cz/profil/ikem
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://nen.nipez.cz/profil/ikem
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
02/10/2026 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Nejnižší nabídková cena
Hinnanguline väärtus
7,000,000.00 CZK
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.