Publications Office of the EU
Tšehhi-Hradec Králové: Meditsiiniseadmed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšehhi-Hradec Králové: Meditsiiniseadmed

  • Avaldatud
    03/05/2021
  • Tähtpäev
    31/05/2021
  • Pakkumuste avamine
    31/05/2021
  • Leping sõlmitud
    24/08/2021
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Královéhradecký kraj
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Hankija asukoht
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Ärivaldkond (peamine CPV)
33100000 Meditsiiniseadmed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,220,000.00 CZK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,195,600.00 CZK
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Předmětem veřejné zakázky (VZ) je dodání, instalace a kompletní uvedení do provozu dvou systémů (souborů) ohřevu pacienta pro nové prostory Oblastní nemocnice Náchod (ONN). Každý systém ohřevu pacienta se skládá z řídicích jednotek a opětovně použitelných ohřívacích zařízení (ohřívacích přikrývek a ohřívacích matrací). První systém obsahuje celkem 8 ks řídících jednotek, druhý systém obsahuje celkem 4 ks řídících jednotek. Součástí předmětu veřejné zakázky je též poskytování bezplatného komplexního záručního servisu a zajištění pozáručního servisu po dobu 5 let na základě smlouvy č. 2 o poskytování servisních služeb uzavřené se zadavatelem ONN.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://zakazky.cenakhk.cz/profile_display_2.html
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
31/05/2021 09:00
Hankijad
Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
2,220,000.00 CZK
Lepingu lõplik väärtus
2,195,600.00 CZK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o.
Postiaadress: Knínická 1577/8
Linn: Kuřim
Sihtnumber: 664 34
Riik: CZE
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.