Publications Office of the EU
Rumeenia-Târgu Mureș: Röntgenkontrastained - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Rumeenia-Târgu Mureș: Röntgenkontrastained

  • Avaldatud
    10/04/2020
  • Tähtpäev
    15/05/2020
  • Pakkumuste avamine
    15/05/2020
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: RO125 Mureş
Hankija asukoht
NUTS code: RO125 Mureş
Ärivaldkond (peamine CPV)
33696800 Röntgenkontrastained
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,399,894.00 RON
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
12,946,281.30 RON
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
7
Pakkumuse viitenumber
24014380_2020_PAAPD1130310
Kirjeldus

Digipakt Duisburgi koolid – IT-taristu ja madalpingetehnoloogia (siin: Pakett 32 SfSb kraanakool Duisburg-Wanheimerortis)

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Spitalul Clinic Județean Mureș
Riiklik registrikood: 24014380
Postiaadress: Str. Bernady Gyorgy nr. 6, judetul Mureș
Linn: Târgu Mureș
NUTSi kood: RO125
Sihtnumber: 540072
Riik: ROU
Kontaktisik: Nicoleta Sandor
Peamine aadress: http://www.spitaljudeteanmures.ro/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: several ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
15/05/2020 15:00
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.